Kalush w Holu

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 25 listopada 2021, 18:00

Już w czwartek, 25 listopada odbędzie się koncert zespołu Kalush. Koncert odbędzie się w krakowskim klubie muzycznym Hol. Rozpoczęcie koncertu jest zaplanowane na godzinę 18.00.

Kalush jest rapującym trio w slangu, który jest znany jedynie w okolicach miasta Kałusha. Jest to ojczyste miasto lidera – Oleha Psiuka. W roku 2019 zespół wydał swój singiel pod tytułem Gory z raperką ukraińską Alyona Alyona. Artystka ma już prawie dziewięciu milionów wyświetleń w serwisie YouTube. W bieżącym roku wspólny projekt obu grup nominowany został do prestiżowej nagrody YUNA Awards. Dzięki niej Kalush stał się jednym z najgorętszych składów muzycznych na Ukrainie. Osiągnięcia grupy nie przeszły bez żadnego echa. W tym roku wydali album debiutancki pod tytułem Hotin.

Jesteś fanem tych artystów? Masz niepowtarzalną okazję posłuchać ich na żywo w Krakowie. Nie przegap tej okazji. Polecamy zamówić dla siebie bilet już dziś.

Zapraszamy serdecznie i do zobaczenia w krakowskim Holu.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow