Nówka Sztuka. Targi Artystów i Dizajnerów

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 13 listopada 2021 - niedziela, 14 listopada 2021
Stacjonarnie w ASP Kraków (13-14.11.2021) i online (aż do 30.11.2021). Nówka Sztuka, czyli młoda polska sztuka i design w najlepszym wydaniu, w jednym miejscu, prosto od artystów! Plakat, grafika, malarstwo, ilustracja, książka, fotografia, design, rzeźba. Dobrze znane Wam z poprzednich edycji nazwiska, ale też niebanalne debiuty. Dołączcie do wydarzenia i podzielcie się nim z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Spotkajmy się 13 i 14 listopada w Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, a do końca miesiąca wszystkich wystawców znajdziecie też na naszej stronie internetowej nowkasztuka.com.
 
Targi artystów i dizajnerów Nówka Sztuka to dwudniowe święto twórców, kolekcjonerów, poszukiwaczy talentów oraz miłośników młodej polskiej sztuki i designu. To połączenie części wystawienniczej z programem edukacyjnym – wykładami, panelami dyskusyjnymi, warsztatami mistrzowskimi, przeglądem portfolio i konsultacjami z cenionymi przedstawicielami środowiska twórczego, które mają na celu wsparcie młodych artystów na początku ich kariery.
 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow