Jesienna odsłona Areny Garden

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Lato się skończyło, ale Arena Garden nie zwalnia tempa! Do strefy zawitała złota, polska jesień! TAURON Arena Kraków zaprasza do strefy relaksu, kultury i pysznego jedzenia w dni powszednie od godz. 13.00, a w weekendy od godz. 12.00.

Wagoniki i kominki

Na gości czekają przestrzenie w nowej aranżacji – w Arena Coffee (w Małej Hali) wprowadzono nieco jesiennego, ciepłego, domowego klimatu. Pojawiły się kominki, a przy nich fotele, w których można wygodnie usiąść i ogrzać się jesiennymi gorącymi nowościami z kawiarnianego menu. Przygotowano też nową ściankę do zdjęć z napisem „hello fall”. Cały wystrój wzbogaciły jesienne kolory i rośliny m.in. dynie i astry.

W strefie na zewnątrz TAURON Areny Kraków zamiast egzotycznych palm stanęły wagoniki górskiej gondoli. Można w nich wygodnie usiąść i zjeść nowe przysmaki z food trucków. Strefa została dodatkowo oświetlona, na zewnątrz stanęły też ogrzewacze, co z pewnością umili gościom długie jesienne wieczory.

Nową, jesienną odsłonę ma także foyer TAURON Areny Kraków. Tutaj będą organizowane atrakcje dla najmłodszych, a także transmisje ciekawszych wydarzeń sportowych.

Warto wiedzieć

Godziny otwarcia strefy Arena Garden przy TAURON Arenie Kraków:

poniedziałek – czwartek: 13.00 – 21.00,
piątek: 13.00 – 22.00,
sobota: 12.00 – 22.00,
niedziela: 12.00 – 21.00.

Codziennie na chętnych czeka strefa food trucków – z jedzeniem, napojami i słodkościami. Lista Food Trucków i budek: Burger Truck, Pita gyros, Curry Point, budka z grillem, Węgier na kółkach, Taco Truck, Yummy India Foodies, budka z pizzą, Królestwo frytek, kawa, Słodziak. Kawiarnia: Arena Coffee w Małej Hali TAURON Areny Kraków – kawy, koktajle i słodkości!

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow