Love Actually in Concert w ICE Kraków

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 20 grudnia 2021, 20:00

Love Actually in Concert po raz pierwszy w Polsce! Premiera filmu z akompaniamentem kilkudziesięcioosobowej orkiestry symfonicznej i chóru już w grudniu.

Dla wielu widzów film Love Actually (To właśnie miłość) stał się swego rodzaju bożonarodzeniową tradycją. Love Actually in Concert to jednak znacznie bardziej wyjątkowy sposób na obejrzenie i doświadczenie tego filmu: kilkudziesięcioosobowa orkiestra symfoniczna NFM Filharmonia Wrocławska wraz z Chórem NFM pod kierownictwem Marka Wroniszewskiego, wykona na żywo ścieżkę dźwiękową autorstwa Craiga Armstronga podczas projekcji filmu na dużym ekranie. Sprezentuj sobie i swoim bliskim wieczór pełen uśmiechu i wzruszeń.

  • 18.12.2021 – Praga (Czechy), Kongresove Centrum Praha
  • 19.12.2021 – Zabrze, Dom Muzyki i Tańca
  • 20.12.2021 – Kraków, Centrum Kongresowe ICE Kraków
  • 07.01.2022 – Wrocław, Narodowe Forum Muzyki

Zabawna, wciągająca i chwytająca za serce fabuła filmu Love Actually rozgrywa się we współczesnym Londynie na kilka tygodni przed Bożym Narodzeniem. Jedna historia stanowiąca splot wielu wątków miłosnych – romantycznych, smutnych, ale przede wszystkim zabawnych, zdobyła serca widzów na całym świecie. Premier zakochujący się od pierwszego wejrzenia w jednej z pracownic swojego biura już w kilka chwil po wejściu do siedziby przy 10 Downing Street. Pisarz uciekający na południe Francji, aby wyleczyć złamane serce i odnajdujący nad brzegiem jeziora nową miłość . Zamężna kobieta podejrzewająca, że jej mąż wymyka jej się z rąk. Młoda mężatka błędnie interpretująca dystans jaki ma w stosunku do niej najlepszy przyjaciel jej męża. Uczeń pragnący zwrócić na siebie uwagę najbardziej nieosiągalnej dziewczyny w szkole. Owdowiały ojczym usiłujący nawiązać kontakt z synem, którego prawie nie zna. Szukająca miłości pracownica biura zauroczona swoim kolegą z pracy. Starzejący się „wszystko widziałem, ale mało z tego pamiętam” gwiazdor rocka pragnący na swój własny sposób, u zmierzchu kariery powrócić na scenę. Miłość powoduje w życiu każdego z nich chaos. Życie i miłość mieszkańców Londynu przeplata się i osiąga zenit w wigilię Bożego Narodzenia – z zabawnymi i słodko – gorzkimi tego konsekwencjami dla każdego, kto miał szczęście (albo nieszczęście) znaleźć się pod urokiem miłości. W filmie występuje gwiazdorska obsada, w tym Hugh Grant, Liam Neeson, Colin Firth, Laura Linney, Bill Nighy, Martine McCutcheon, Alan Rickman, Emma Thompson, Keira Knightley Rowan Atkinson, Martin Freeman i wielu innych.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow