Bajki Pod Globusem – czytamy „Muminki”

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 23 października 2021, 12:00
Przyjdźcie, poczytamy fragmenty książek Tove Jansson, w których zabiera nas do Doliny Muminków. Zachwycony światem Muminek, niezwykle cierpliwa Mamusia Muminka, lubiący samotność Paszczak, filozof i włóczęga Włóczykij czy rezolutna indywidualistka Mała Mi – kto z nich jest Waszym ulubionym bohaterem? Przypomnijmy sobie ich wyjątkowe przygody! Zapraszamy na Bajki Pod Globusem – warsztaty aktorskie!
Zapraszamy na głośne czytanie i do zabawy ze słowem! Będziemy słuchać utworów z klasyki literatury dziecięcej, które autorsko zinterpretują dla nas aktorzy Dorota Bochenek i Filip Bochenek. Zaplanowaliśmy głośne czytanie fragmentów książek, ćwiczenia aktorskie dostosowane do wieku dzieci i rozmowy o książkach w przestrzeniach księgarni.
 
Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu Krakowskie Księgarnie na Medal dofinansowanego ze środków Miasta Krakowa i Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow