Czułość migotliwego blasku, czyli podwodna Chwila

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 3 października 2021, 11:30

Krakowskie Biuro Festiwalowe, operator programu Kraków Miasto Literatury UNESCO, zaprasza do Pałacu Potockich na Literackie Chwile dla dzieci! Rozpoczynamy kolejny miesiąc spotkań przy Rynku Głównym 20 w Krakowie, tym razem inspirowanych twórczością Stanisława Lema – trwa Rok Jego imienia a we wrześniu obchodzić będziemy 100. rocznicę urodzin genialnego myśliciela!

Czułość migotliwego blasku, czyli podwodna Chwila
Co mają wspólnego Koniki Morskie i Kangury? Czy Fletnice lubią zabawy w chowanego? Które ryby przenoszą swoje dzieci w pyszczku, a które na własnej głowie? Czy Skrzydlice potrafią ukryć się w koralowcach? Czy Brodaczyki można pomylić z liśćmi wodorostów?
Zapraszamy na podwodną, migotliwą, pełną blasków i czułości wyprawę, w czasie której stworzymy tajemniczą i pełną kolorów morską kryjówkę.
 
W czasie warsztatów poznamy książkę Konik Morski Eric Carle (Wydawnictwo Tatarak)
→ Warsztaty poprowadzą Beata Kwiecińska i Maciej Dąbrowski - twórcy INSPIRO, organizatorzy setek warsztatów dla dzieci, nagradzani animatorzy kultury, którzy uwielbiają pracę z dziećmi, dla których zmieniają Świat. Są praktycznie nieteoretyczni. Fascynuje ich siła oddolnych inicjatyw, energia lokalnych społeczności i fakt, że wszystko jest możliwe.

Wiek uczestników: 4+ lat

Zapisy: https://bit.ly/3z7cXNi 

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.