Baranki w pieluchach: „Jeźdźcy sprawiedliwości”

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 30 września 2021, 11:00

Kino Pod Baranami zaprasza rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W ostatni czwartek września, tradycyjnie o godzinie 11.00, na ekranie zagoszczą Jeźdźcy sprawiedliwości – trzymający w napięciu, skandynawski film akcji z Madsem Mikkelsenem w roli głównej. 

Jeźdźcy sprawiedliwości to niepozbawione poczucia humoru kino akcji, w którym Mads Mikkelsen wciela się w postać powracającego z misji wojskowej wdowca, nabierającego coraz większych podejrzeń co do wypadku, w którym zginęła jego żona. Mężczyzna gromadzi wokół siebie grupę ekscentryków mających pomóc mu w zemście na prawdziwych sprawcach tragedii.

Reżyserem filmu jest Anders Thomas Jensen – twórca wielokrotnie nagradzanych Jabłek Adama i laureat Oscara za film Valgaften (najlepszy krótki metraż 1998 roku).

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.

UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY! 

Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami! Pokazy odbywają się z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. W sali dostępna jest jedynie część miejsc, a widzowie zajmują fotele zachowując odpowiednie odległości od siebie. Podczas całego pobytu w kinie widzowie zobowiązani do zasłaniania ust i nosa. Na terenie kina rozmieszczone są punkty do dezynfekcji rąk, a sale są wietrzone i dezynfekowane między seansami.

Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek – nie będą one dostępne w sali.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.