a-ha: the movie – pokaz dokumentu z klubie Betel

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 17 września 2021, 21:15

Zapraszamy na piątkowy wieczór przy dźwiękach ponadczasowych hitów z lat 80.!

Zaczniemy od projekcji dokumentu prezentującego barwną historię grupy a-ha – jednego z najbardziej rozpoznawalnych zespołów naszych czasów. Po seansie przeniesiemy się do klubu Betel (Plac Szczepański 3), gdzie tego wieczoru królować będzie muzyka z lat 80., a w menu znajdziecie drinki typowe dla tamtych czasów.

O FILMIE:

A-HA | a-ha: the movie
reż. Thomas Robsahm, Aslaug Holm, Norwegia/Niemcy 2021, 108’
Prawie 35 lat po imponującym debiucie, po wieloletniej przerwie, kultowe trio A-HA wróciło do studia i występów na żywo. Choć członkowie zespołu dają razem koncerty na całym świecie, podróżują oddzielnymi samochodami i nie utrzymują bliskich relacji. Spotykają się tylko na scenie, gdzie oddają się wspólnej pasji - muzyce. Zrealizowany na przestrzeni 4 lat film portretuje wyzwania twórcze oraz relacje pomiędzy trzema silnymi osobowościami. Jak mówi Thomas Robsahm, jeden z twórców dokumentu: „Ta samotność w grupie - przy jednoczesnym umiłowaniu muzyki - jest fascynująca. I mam nadzieję, że film będzie w stanie przybliżyć ten paradoks widzom”.

 
 

Udostępnij

Więcej

  • 24 zł (normalny)
    17 zł (ulgowy)

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.