IX Festiwal Zaklęte w Dyni

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 12 września 2021, 14:00-16:00
Nie wrzosami - choć rzecz dziać będzie się we wrześniu, nie różami - mimo, że w Alei Róż, lecz dynią toczyć będzie się przez niedzielne popołudnie nowohuckie życie. 12 września zapraszamy Was na IX Festiwal Zaklęte w Dyni.
W programie tegorocznego festiwalu znajdą się różnorodne pokazy i animacje ruchowe. Rozpoczniemy od dyniowych zabaw prowadzonych przez instruktorów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, m.in. gigantycznej dyniowej krzyżówki, czy gry w dyniówkę. Czekać będą na Was także fascynujące eksperymenty chemiczne z wykorzystaniem dyń w wykonaniu Dr. WOW, a Iluzjonista Marek Lorek wprowadzi wszystkich przybyłych w dyniowy świat magii. Festiwal Zaklęte w Dyni to także niepowtarzalna okazja by zapoznać się z ofertą edukacyjną Ośrodka Kultury na nowy rok szkolny.
Ze względu na trwające wciąż zagrożenie epidemiczne zmuszeni zostaliśmy do zweryfikowania wcześniej formuły Festiwalu.
Podczas wydarzenia nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Dynia pełna energii”, do udziału w którym Was serdecznie zapraszamy.
Konkurs co roku cieszył się wielkim powodzeniem. Fantazja i kreatywność uczestników w tworzeniu kompozycji – figur i postaci z dyni zadziwia za każdym razem jurorów i gości Festiwalu. Mamy nadzieję, że i w tym roku otrzymamy od Was liczne zgłoszenia.
W tym roku, inaczej niż w poprzednich latach, w miejsce prezentacji prac w Alei Róż utworzymy galerię internetową ze zdjęciami przysłanymi do nas przez uczestników i uczestniczki konkursu. Dlatego też zgłoszenia udziału w konkursie i oczywiście zdjęcia wykonanych prac można przesyłać do organizatorów na adres konkursy@krakownh.pl do 8 września.

Szczegóły i regulamin konkursu są dostępne na stronie Ośrodka Kultury pod adresem: http://krakownh.pl/projekty-i-cykle/festiwal-zaklete-w-dyni.

Wydarzenie odbędzie się w ramach aktualnego reżimu sanitarnego ustalonego na czas epidemii COVID-19. Widzowie zobowiązani są do samodzielnego zapewnienia sobie odpowiednich środków ochrony osobistej.

Udostępnij

Więcej

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<