Festiwal Cyrkowy w Krakowie

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Rusza jesienny Festiwal Cyrkowy w Krakowie. Wśród atrakcji – słynne motory w kuli śmierci.

W kolejne dwa wrześniowe weekendy mieszkańcy Krakowa będą mieli szansę obcowania ze sztuką cyrkową najwyższych lotów... I to dosłownie, bo akrobacje pod kopułą namiotu niejedną osobę przyprawią o zawrót głowy. Największy polski cyrk zaprasza na swój Festiwal Cyrkowy – Kraków 2021. Widzowie będą mieli szansę wybrania się na jeden z dziesięciu spektakli, podczas których zobaczą: mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci, niesamowity pokaz wielkiej iluzji, „żelaznego” strong mana, czy znany ze słynnego Cirque du Soleil numer gimnastyczny na bungee! Najmłodsi widzowie mogą liczyć na bliskie spotkanie ze swoimi bohaterami: Shimmer i Shine, Spidermanem i najprawdziwszym dinozaurem...

Cyrk Zalewski powróci na krakowskie Błonia ze swoim wyjątkowym show jeszcze we wrześniu.  Program Festiwalu Cyrkowego adresowany jest do widzów od 3 do 103 lat.

- Cyrk to sztuka uniwersalna, która przemawia do każdego, niezależnie od płci, wieku, statusu majątkowego, czy miejsca zamieszkania. Nasz program tworzymy z dbałością o detale, tak aby zaspokoił gusta najbardziej wymagających widzów. W programie Festiwalu znajdują się pokazy mrożące krew w żyłach, romantyczne, pełne emocji akrobacje, a także spora dawka humoru w wykonaniu światowej sławy komika.  Za nami godziny prób i przygotowań – wszystko po to, aby znów bawić i zachwycać goszczących pod naszym namiotem krakowian. Dziękujemy, że wciąż jesteście z nami – mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu  Cyrku Zalewski.

W dniach 11-13 września oraz 18-20 września odbędzie się w często odwiedzanym przez Cyrk Zalewski Cichym Kąciku na krakowskich Błoniach aż 10 - blisko dwugodzinnych spektakli. Program przedstawienia został skonstruowany tak, aby świetne bawiły się nim trzy pokolenia widzów: dzieci, rodzice i dziadkowie.

Cyrkowi akrobaci i sztukmistrze udowodnią w nim, że ograniczenia ludzkiego ciała nie istnieją, a iluzjonistyczne pokazy zatrą granicę między magią a rzeczywistością…. Widzów podczas całego spektaklu będzie zabawiał - znany z polskich i międzynarodowych aren, nagradzany na prestiżowych festiwalach cyrkowych - klaun RiCO.

Bliskdwugodzinne show to niewiarygodne numery, akrobacje na granicy ludzkich możliwości, mrożące krew w żyłach pokazy i najprawdziwsza magia.

Pod namiotem Cyrku Zalewski wystąpią artyści z Łotwy, Polski, Ukrainy, Chile, Argentyny, Brazylii. Zalewscy od wielu lat bardzo mocno wspierają także młode pokolenie polskich artystów cyrkowych, w tym roku pod kopułą swojego namiotu ponownie będą prezentować artystów - absolwentów Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Kiedy:

  • 11 września (sobota) , godz. 14.00 i 17.00.
  • 12 września (niedziela), godz. 13.00, 16.00.
  • 13 września (poniedziałek), godz. 17.30.
  • 18 września (sobota) , godz. 14.00 i 17.00.
  • 19 września (niedziela), godz. 13.00, 16.00.
  • 20 września (poniedziałek), godz. 17.30.

Gdzie: Błonia (Cichy Kącik)

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.