Festiwal Sztuki Cyfrowej SHAKE

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 27 listopada 2021

Festiwal Sztuki Cyfrowej SHAKE to wydarzenie skupiające pasjonatów dziedzin artystycznych i projektowych, gotowych do dzielenia się swoją pasją.

Organizatorzy zapraszają na cykl wykładów oraz warsztatów prowadzonych przez specjalistów z najlepszych studiów game developerskich, postprodukcyjnych i designerskich w Polsce. Goście reprezentują szerokie spektrum nurtów artystycznych – różnorodność zagadnień przedstawianych podczas SHAKE budzi uznanie. Jednocześnie festiwal kładzie nacisk na relacje między zaproszonymi prelegentami a uczestnikami, tak by każdy z nich poczuł się częścią SHAKE'a!

Festiwal Sztuki Cyfrowej SHAKE odbędzie się 27 listopada 2021 w Krakowskim Parku Technologicznym (ul. Podole 60, Kraków). Szczegółowy program zostanie ogłoszony we wrześniu. Wzięcie udziału w Festiwalu SHAKE jest możliwe tylko z aktualnym Unijnym Certyfikatem COVID (UCC).

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<