XII Cracovia Music Festival

Muzyka klasyczna

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Miłości do muzyki nie da się zatrzymać! Dlatego – choć część pandemicznych ograniczeń nadal obowiązuje, a ostrożności nigdy za wiele – Cracovia Music Festival wraca po roku przerwy z XII edycją wydarzenia! W tym roku w Międzynarodowym Festiwalu Chórów i Orkiestr Amatorskich w Krakowie wezmą udział cztery zespoły z Hiszpanii, Rumunii i Ukrainy.
Wszyscy uczestnicy wystąpią ze wspólnym koncertem 1 października o godzinie 10.00 w kościele św. św. Piotra i Pawła, zaś poszczególne prezentacja zespółów odbędzie się tego samego dnia wieczorem (19.30) w Muzeum Manggha.

Cracovia Music Festival dąży do stworzenia przestrzeni do spotkania różnorodnych kultur muzycznych oraz budowy nowych kontaktów kulturalnych i społecznych. Nie jest to konkurs, lecz wolną prezentacją różnych stylów i gatunków muzycznych. Dlatego nie ma tu zwycięzców i pokonanych, liczy się demonstracja radości i wysokiego warsztatu artystycznego.

1 października 2021, 10.00
Kościół św. św. Piotra i Pawła
Wspólny koncert wszystkich uczestników

1 października 2021, 19.30
Muzeum Mangghaa
Koncert festiwalowy

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<