Statek Sobieski

Pozostałe obiekty

Sobieski to piękny i przestronny statek, można zabrać w rejs aż 100 pasażerów. Składa się z pokładu górnego (barowego) i dolnego (restauracyjnego).

Zadaszony pokład górny statku Sobieski znakomicie nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć, takich jak wesela, komunie, wieczory panieńskie i kawalerskie, a także spotkania integracyjne. Na pokładzie organizowane są także koncerty (w tym uwielbiane przez wszystkich szanty i występy kapel) oraz spotkania karaoke.

Restauracja na dolnym pokładzie mieści do 54 osób, a samo pomieszczenie jest klimatyzowane lub ogrzewane – w zależności od tego, jaka aura towarzyszy rejsowi. Posiada przytulne i eleganckie wnętrze wykończone drewnem. Jest wręcz idealne do spędzenia czasu w gronie przyjaciół, podziwiania rzecznego krajobrazu Krakowa lub rozmowy tylko we dwójkę.

Sobieski cumuje przy przystani „Wiślany Ogród” (obok Mostu Dębnickiego, vis a vis Hotelu Sheraton), skąd wypływa w jedno- bądź wielogodzinne rejsy.

Udostępnij

Więcej

Położenie na mapie

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<