Paluch: Nadciśnienie w Hype Parku

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 18 września 2021, 20:00

Galicja Productions z ogromną przyjemnością zaprasza na koncert Palucha, promujący jego najnowszy album Nadciśnienie, który odbędzie się 18 września!

Paluch, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records.

Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop mający na koncie 14. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w blisko 400 000 egzemplarzy. Sześć z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). Przedostatni album Czerwony dywan odniósł wielki sukces, zdobywając poczwórną platynę, a trasa premierowa wypełniła największe kluby i hale w Polsce.

Dyskografię poznańskiego rapera zamyka na ten moment album Nadciśnienie, który na sklepowe półki trafił w listopadzie 2020 roku. Od tego czasu wydawnictwo zdążyło pokryć się platyną, co oznacza, że liczba sprzedanych egzemplarzy ostatniego albumu Palucha przekroczyła próg 30 tysięcy sztuk. Poznański raper wrócił z krążkiem, który lirycznie nawiązuje do najbardziej życiowych produkcji w jego dorobku. Mocna, bezkompromisowa, życiowa treść poprzecinana bragowymi bengerami oraz najświeższe produkcje od rodzimych producentów są gwarancją jakości nowego wydawnictwa.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.