Klub Muzyczny Hol

Kluby

Klub Muzyczny Hol to nowe miejsce na imprezowej mapie Krakowa znajdujące się w przestrzeni doskonale znanej każdemu Krakusowi, a także wielbicielowi brutalistycznej architektury. Wnętrza korytarzy Hotelu Forum już wkrótce na nowo rozbrzmiewać będą muzyką, gwarem i radością. Oddajemy Wam przestrzeń, gdzie jesteśmy otwarci na wszystkie gatunki muzyczne od ciężkiego rocka, po ambientowe elektroniczne brzmienia.

Oferta Cocktail Baru Kinga serwującego zarówno klasyczne koktajle, jak i wymyślne fuzje spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego podniebienia. Oferujemy możliwość realizacji wydarzeń na najwyższym poziomie, a wszystko to w bezpiecznych warunkach sanitarnych – system wentylacji w Holu wyposażono w nowoczesne urządzenia, które zapewnia najlepszą ochronę gości, likwidując wirusy, bakterie, grzyby, pleśnie oraz alergeny.

Udostępnij

Więcej

Położenie na mapie

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<