The Rasmus w Kwadracie

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 13 października 2022, 18:00

Minęły cztery lata od ostatniego albumu The Rasmus Dark Matters. W ciągu ostatniego roku, w czasie pandemii, The Rasmus byli zajęci nagrywaniem swojego dziesiątego krążka wraz z Joshuą, brytyjskim producentem duńskiego pochodzenia.

The Rasmus powracają z pierwszymi owocami tych sesji w postaci nowego singla Bones. Wokalista The Rasmus, Lauri Ylönen, mówi o singlu: „Chodzi o złą karmę. Cokolwiek pozostawisz za sobą w życiu, pewnego dnia znajdziesz przed sobą. Ta piosenka ma nieco inne brzmienie, ale nadal ma mroczny klimat, typowy dla The Rasmus”.

Po Bones, już jesienią, pojawi się więcej singli, a w 2022 będzie miała miejsce premiera całego albumu. Wydanie krążka będzie wsparte światową trasą koncertową.

Singiel i album zostały wyprodukowane i zmiksowane razem z Joshuą, który współpracował między innymi z takimi artystami jak Kent, MEW, Kashmir, Guano Apes, Broder Daniel, Carpark North i wieloma innymi.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<