XXIII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

XXIII Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego zostały zaplanowane... przewrotnie! W świecie pełnym ograniczeń, obostrzeń i przestróg #zostańwdomu – wrześniowe Dni odbędą się pod hasłem: „W ruchu”!

W ruchu, czyli jak?
Na boisku, w parku, w pociągu, na dworcu, w kąpielisku. Konno, pieszo, rowerem, samochodem. Skacząc, płynąc, wdrapując się, w biegu, w locie i w obrocie. A wszystko to w gromadzie, przebijając się przez tłum, spiesząc się, by zdążyć, jeszcze tam i jeszcze po to. Czy już są Państwo zmęczeni?
Jeśli jednak nie, we wrześniu będziemy mieć okazję do zwiedzenia ośmiu wyjątkowych obiektów. W formule mieszanej – kursując między ekscytującymi miejscami w Krakowie i Małopolsce a… ekranem. Najpierw w kierunku zachodniej Małopolski (11–12 września), potem energiczny przeskok, by penetrować zakamarki centrum Krakowa (18–19 września).
Tej dynamicznej edycji towarzyszyc nam będą niezmienne elementy Dni: zwiedzanie i atrakcje przygotowane w obiektach będą nieodpłatne, zaś pełną zwrotów akcji książkę o bliskich i dalekich podróżach pisze już dla nas Barbara Sadurska.

W ruchu, czyli gdzie?

11–12 września 2021 – trasa małopolska 

  • Droga żelazna nr 103 – stacja w Regulicach 
  • Fabryka Lokomotyw „Fablok” w Chrzanowie
  • Pałac Thetschlów w Jaszczurowej
  • Muzeum Turystyki Górskiej na Markowych Szczawinach w Zawoi filmowe oprowadzanie online

18–19 września 2021 – trasa krakowska 

  • Kasa Oszczędności Miasta Krakowa
  • Kościół i klasztor oo. Pijarów w Krakowie
  • Park im. dra Henryka Jordana w Krakowie
  • Poczta Główna w Krakowie filmowe oprowadzanie online

Udostępnij

Więcej

Położenie na mapie

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<