Turnus mija, a ja niczyja. Operetka sanatoryjna

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Sanatorium miłości

Z czym kojarzą się pobyty w sanatorium? Z zabiegami leczniczymi, dietami, gimnastyką, spacerami, ale przede wszystkim – z tańcami i romansami! Bardzo nośny stereotyp flirtujących na potęgę kuracjuszy wykorzystują obecnie zarówno twórcy telewizyjni (pewnego reality show…), jak i teatralni. A konkretnie Cezary Tomaszewski – choreograf, reżyser, twórca głośnych spektakli muzycznych Capelli Cracoviensis z Monteverdim i pierogami, Gluckiem i fitnessem czy Moniuszką w kapciach na kanapie. Teraz na deskach Teatru im. Juliusza Słowackiego szykuje spektakl o wiele mówiącym tytule Turnus mija, a ja niczyja. Operetka sanatoryjna. Czego możemy się spodziewać? Absolutnie wszystkiego! Dość powiedzieć, że akcja rozgrywa się w domu zdrojowym, którym rządzi niejaki doktor Józef Dietl znający przepis na eliksir miłości i... młodości. Więcej nie zdradzimy – przekonajcie się sami, zaglądając 12 kwietnia do gmachu przy placu św. Ducha.

(Justyna Skalska, miesięcznik „Karnet”)

  • Reżyseria: Cezary Tomaszewski
  • Tekst: Iga Gańcarczyk, Daria Kubisiak
  • Scenografia i kostiumy: Maciej Chorąży, Bracia - Agnieszka Klepacka
  • Opracowanie muzyczne: Weronika Krówka
  • Światła: Jędrzej Jęcikowski
  • Wizaż: Kacper Rączkowski
  • Obsada: Pola Błasik, Agnieszka Kościelniak, Lidia Bogaczówna, Katarzyna Zawiślak-Dolny, Karol Kubasiewicz, Daniel Malchar, Antoni Milancej, Rafał Szumera

12 kwietnia 2019

Duża Scena

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<