Alicja w Krainie Czarów - Ogród Świateł

Widowiska plenerowe i happeningi

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 30 października 2020 - niedziela, 28 lutego 2021

Udaj się w podróż po metaforycznym, multimedialnym świecie Alicji i podążaj świetlnymi ścieżkami, poznając przy tym szalonych, wręcz nierealnych mieszkańców Krainy Czarów. Dzięki widowiskowym instalacjom świetlnym zajrzysz do Króliczej Nory, poznasz szeroko uśmiechniętego Kota z Cheshire, palącego fajkę Pana Gąsienice, weźmiesz udział w Zwariowanym Podwieczorku i odwiedzisz Królową Kier w jej własnym zamku.

Wszystkie figury świetlne zostały otoczone multimedialnymi iluminacjami, które współgrają z dźwiękiem, obrazem i muzyką, co gwarantuje wiele wspaniałych emocji i niezapomnianych wrażeń. Dodatkowo w każdy piątek, sobotę i niedzielę zapraszamy Was na specjalne pokazy laserowe, które odbywać się będą w godzinach od 18:00 do 21:00 co 30 minut.

Wydarzenie pełni rolę wystawy na plenerowej i nie wymaga bezpośredniej interakcji z żadnymi eksponatami. Wszystkie atrakcje zostały rozmieszczone na przestrzeni 6 hektarów kwadratowych. Zwiedzanie Ogrodu Świateł odbywa się na świeżym powietrzu.

------------------------------------------------------------------------------

Godziny otwarcia:
niedziela-czwartek: 16:00-21:00, piątek-sobota: 16:00-22:00

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Organizatorzy: Alicja w Krainie Czarów - Ogród Świateł, Ogród Doświadczeń im. St. Lema i Muzeum Inżynierii Miejskiej
  • ogrodswiatel.pl
  • 1029273050853681
  • Bilety: 29/24 zł, rodzinny (2+2) 95 zł
Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
Zapisz się do newslettera
Co zyskujesz?
Co dwa tygodnie wybór najciekawszych wydarzeń kulturalnych w Krakowie
Sign up to our newsletter!
What do you get?
Every two weeks a selection of the most interesting cultural events in Krakow