Arkona, Týr, Dalriada, Varang Nord w Kwadracie [ODWOŁANY]

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 16 września 2021, 18:00

Koncert odwołany

Co-headlinerska trasa zespołów nie odbędzie się ze względów bezpieczeństwa.
Dwie folkowe grupy: Tyr oraz Arkona, miały wystąpić w Polsce w ramach przełożonej trasy Heathen Heroes Europe Tour, w towarzystwie Dalriady i Varang Nord.
Koncerty były zaplanowane na: 16 września w Krakowie, 17 września w Warszawie, 18 września w Poznaniu i 19 września w Gdańsku.
W związku z powyższą zmianą, uruchomiona została możliwość zwrotu oraz wymiany biletów w miejscu ich zakupu.

WYMIANA:
Bilety na odwołane koncerty można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty ich wygenerowania.
W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia.
Szczegółowy regulamin voucherów dostępny jest na naszej stronie:
https://knockoutprod.net/pl/page/regulamin-voucherow

ZWROTY:
Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.
Osoby, które chcą zwrócić lub wymienić bilety zakupione w sieci eBilet, proszone są o oczekiwanie na wiadomość ze strony bileterii z instrukcjami dokonania zwrotu lub wymiany wejściówek.

---

Knock Out Productions oraz Drizzly Grizzly zapraszają na cztery koncerty Tyr i Arkona w naszym kraju!

Tyr i Arkona wyruszą jesienią w wyjątkową trasę koncertową! W towarzystwie Dalriady oraz Varang Nord, aż czterokrotnie zaprezentują się w Polsce w ramach Heathen Heroes Europe Tour 2021.

Podczas nadchodzących koncertów, Tyr będzie promować swój najnowszy album Hel, który ukazał się 8 marca 2020 roku (Metal Blade Records). Ostatnim wydawnictwem Arkony jest płyta Khram z początku 2018 roku (Napalm Records).

Co-headlinerski skład trasy uzupełnią wyjątkowi goście: węgierska grupa Dalriada oraz łotewski Varang Nord.

Źródło: materiały organizatora

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.