IV Ogólnopolskie Śpiewanie Biało-Czerwonych Przebojów

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 11 listopada 2019, 13:00

To będzie jedyna taka – patriotyczna i bardzo radosna – impreza w kraju: 11 listopada, w dniu Święta Niepodległości, stacja RMF FM zaprasza do wspólnego śpiewania biało-czerwonych przebojów! Spotykamy się na Rynku Głównym w Krakowie o godzinie 13.00, by wspólnie świętować 101. rocznicę odzyskania niepodległości.
Wesprą nas zawodowcy: gwiazdy polskiej muzyki. Największe biało-czerwone przeboje zaśpiewamy wspólnie z Natalią Zastępą, Roksaną Węgiel, Lanberry, Marcinem Sójką oraz Varius Manx & Kasią Stankiewicz!
Wspólne świętowanie przyniesie więc coś dla ducha, ale co z ciałem? Dla ciała będzie coś pysznego: ciastka niepodległościówki, czyli kruche ciasto na spodzie, później jabłko, dalej: ciasto czekoladowe, a wszystko to oblane masą cukrową w biało-czerwonych barwach... palce lizać! Na śpiewających czekać będą także biało-czerwone flagi i żółto-niebieskie balony RMF FM.
Wielki finał imprezy, w którym połączą się głosy wszystkich artystów i tysięcy słuchaczy RMF FM, zaplanowano przed 14.30.

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Organizator: RMF FM
  • wstęp wolny

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.