The Neighbourhood w Studio [ODWOŁANE]

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Koncerty odwołane

Oświadczenie organizatora

Drodzy Widzowie,

z przykrością informujemy, że z przyczyn niezależnych od Organizatora i pomimo jego usilnych starań, koncerty grupy The Neighbourhood zaplanowane na wrzesień i październik 2022r., nie odbędą się.

Oficjalne oświadczenie zespołu:

Z ciężkim sercem dzielimy się tą wiadomością, że nie będziemy mogli zagrać dla Was w europejskich trasach, które zaplanowaliśmy na 2022 rok. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszym niesamowitym fanom, wiemy, że wielu z Was czekało na nas od 2019 roku. Zgodnie jednak stwierdziliśmy że dla naszego własnego zdrowia i dobrego samopoczucia musimy poświęcić znacznie więcej czasu dla siebie w nadchodzących miesiącach. Oznacza to niestety, że nie zagramy w terminach, które pierwotnie zaplanowaliśmy 3 lata temu. Mamy najlepszych fanów na świecie i nie chcieliśmy Was rozczarowywać. Dziękujemy za zrozumienie, wsparcie oraz czas, który musimy poświęcić dla siebie.

--

„Grupa The Neighbourhood tworzy muzykę w klimacie alternatywnego rocka i pop rocka. W muzycznym świecie zespół zasłynął kilka lat temu – w 2012 roku, po tym jak ukazał się ich pierwszy singiel pt. Sweater Weather. Krążek ten osiągnął w USA status podwójnej platyny. Do tej pory muzycy wydali trzy albumu studyjne. Pokryty złotem I Love You, drugi, również bardzo wysoko notowany, Wiped Out! oraz trzeci album zatytułowany po prostu The Neighbourhood, który miał swoją premierę zaledwie kilka miesięcy temu. Utwory, które znalazły się na ostatnim albumie to m.in.: Flowers, Scary Love, Nervous, Void, Softcore, Blue, Too Serious oraz Stuck with Me. Artyści na swoim koncie mają również kilka wydawnictw EP. W 2012 roku w sprzedaży ukazały się dwa minialbumy formacji, tj. I’m Sorry oraz Thank You. Rok później grupa wydała kolejne EP zatytułowane The Love Collection. W 2017 roku odbyła się premiera minialbumu zatytułowanego Hard.

The Neighbourhood tworzą: wokalista Jesse James Rutherford, perkusista Brandon Fried, dwóch gitarzystów, Zachary Abels i Jeremy Freedman, oraz basista Michael Margott.

Współpraca członków zespołu od samego początku okazała się bardzo owocna. Doskonale pokazali, jak powinien brzmieć rock w XXI wieku. Muzycy współpracowali i nagrywali również z artystami ze świata rapu (m.in. YG, Raury, Danny Brown, Dej Loaf, French Montana, Casey Veggies), tworząc mieszankę zupełnie nowych dźwięków, które kochają i czują najlepiej – mix rocka, hip-hopu i popu. To właśnie pop jest tym, co ich mocno łączy, nie ma dla nich nic cenniejszego, bardziej angażującego niż dobra muzyka pop”.

Udostępnij

Więcej

  • Organizator: Makroconcert
  • 169/149 zł

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<