Angry Town, B.R.A.T. w ArtCafe Barakah

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 1 grudnia 2018, 21:00

Angry Town
Nazwa Angry Town nawiązuje do miasta, gdzie muzycy spotkali się po raz pierwszy – było to podczas odbywającego się w polskim Gniewkowie solowego koncertu wokalisty. Ich muzyka to oryginalne utwory skomponowane przez Sama Jonesa + klasyki brytyjskiego punk rocka oraz nurtu mod (np. The Who). Inspirują się The Jam czy Nirvaną.

Wiele z granych przez zespół utworów pojawiło się na solowym albumie Sama Jones’a – Retrospective, do którego powstania przyczynili się między innymi Charlie Harper z UK Subs oraz Brian James znany z The Damned. Album miał swoją premierę w grudniu 2017 roku, i powstał przede wszystkim w celu zapoznania publiczności z materiałem prezentowanym przez Angry Town. Koncertowo zadebiutowali we wrześniu 2017 roku, supportując brytyjskiej formacji The Membranes i po świetnym występie nabrali tempa. Supportowali jeszcze m.in. Kobranocce i kapeli Koniec świata, grali też na WOŚP.

Po krótkiej przerwie reaktywowali się w tym roku i Sam Jones wraz z basistą a wcześniej dziennikarzem muzycznym, Johnem Robbem oraz Gedem Lynnem z kultowego w Wielkiej Brytanii zespołu The Stairs oraz… i tu reszta pozostaje tajemnicą pracowali nad nowym materiałem w Vulcan Studios w Liverpoolu. Wyniki tej pracy poznacie podczas koncertu, który będzie jednym z punktów ich jesiennej trasy koncertowej.

SKŁAD: Sam Jones - wokal, gitara, John Robb - bas, Ged Lynn - perkusja

B.R.A.T.
„Muzyka jest moim oddechem i moim kaszlem, w którym zawiera się to co najlepsze i najgorsze z moich przeżyć. Czuję, że muszę się tym dzielić od dziecka. Śpiewam i gram na gitarze od 5 lat” – tak pisze o sobie B.R.A.T. aka Marcin Gęsicki. Jego styl jest ciężki do określenia, ale oscyluje w granicach alter rocka.

Udostępnij

Więcej

  • 15 zł
Kraków Travel
Kids in Kraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<