Unsound Silent Disco w ramach Wianków w Krakowie

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 24 czerwca 2017, 23:00

Unsound Festival po raz kolejny dołącza do Wianków, corocznego święta muzyki w Krakowie, organizowanego przy okazji weekendu przesilenia letniego. Nasze silent disco stało się ważną częścią wydarzenia, a układając program skupiamy się zawsze zarówno na fanach festiwalu jak i szerszej publiczności. W tym roku, na czwartym już Unsound Silent Disco zagra świetna didżejska czwórka: FELIX K, TASH LC, ELTRON JOHN i OPTIK.

FELIX K to jeden z najbardziej interesujących DJ-ów i producentów Berlina. Znany jest z łamania barier między drum & bassem, techno i ambientem. Specjalizuje się w mrocznych i minimalistycznych dźwiękach, które wydaje nakładem prowadzonego przez siebie labelu Hidden Hawaii oraz w cenionych wytwórniach jak Blackest Ever Black i Dystopian. Wspierać go na Kanale Pierwszym będzie OPTIK, jeden z najlepszych DJ-ów w Krakowie i prawdziwy weteran lokalnej sceny. Promujący od 1999 roku nieoczywiste i głębokie brzmienie muzyki techno.

Gwiazdą Kanału Drugiego będzie TASH LC, która brawurowo łączy muzykę afrykańską oraz klubową. Jest ona jedną z najbardziej ekscytujących DJ-ek w Londynie, grywa regularnie na imprezach Boko Boko, prowadzi również audycję w Radar Radio. Słyszeliśmy już jak gra podczas listopadowego otwarcia klubu 89. Nie mogliśmy sobie odmówić tej przyjemności po raz kolejny, więc zaprosiliśmy ją ponownie na Wianki! Na tym samym kanale zagra również jedyny w swoim rodzaju ELTRON JOHN, który prezentuje muzykę house z głębi serca oraz disco, które zmieni wasze życie, surowe i psychodeliczne na raz.

Wstęp na Unsound Silent Disco jest darmowy – przypominamy jednak, że pojemność jest ograniczona!

 

Udostępnij

Więcej

  • wstęp wolny

Miejsce wydarzenia

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<