Nie płacz, Koziołku

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Wzruszająca opowieść o przyjaźni i poświęceniu. Bohaterem przedstawienia jest mały i nieposłuszny Koziołek, który nie słucha przestróg mamy i wpada w duże tarapaty.

Adaptacja baśni rosyjskiego pisarza i poety Siergieja Michałkowa o małym krnąbrnym koziołku, który nie posłuchał mamy i udał się sam na spacer do lasu. W wyniku niefortunnych wydarzeń Miziołek szybko popada w tarapaty: zostaje uwięziony na wyspie i tylko pomoc innych zwierząt może go ocalić przed głodnymi wilkami. Ta wzruszająca baśń porusza tak uniwersalne i ważne tematy, jak przyjaźń i rodzicielska miłość. Aktorzy przebrani za zwierzęta, zabawne dialogi i wpadające w ucho piosenki – to wszystko składa się na pełne ciepła i humoru przedstawienie przeznaczone dla najmłodszych widzów.

(Justyna Skalska, miesięcznik „Karnet”)

Spektakl dla dzieci od najmłodszych lat.

Nie płacz, Koziołku
Siergiej Michałkow

Reżyseria: Grzegorz Kwieciński
Scenografia: Przemysław Karwowski
Muzyka: Jacek Stankiewicz

Premiera: 25 czerwca 2016

W sobotę 30 kwietnia o godz. 12.00 oraz 14 maja o 11.00 Teatr Groteska zaprasza dzieci z Ukrainy i Polski na dwujęzyczne przedstawienie „Nie płacz, Koziołku”.     

Dla uchodźców z Ukrainy bilet wstępu kosztuje 1 zł i można go kupić tylko w kasie Teatru (ul. Skarbowa 2, godz. 8.00-16.00). Widzowie proszeni są o okazanie paszportu lub poświadczenia przekroczenia granicy z Polską wystawionego przez Straż Graniczną, lub numeru PESEL nadanego po 24.02.2022. Polscy widzowie mogą również kupić bilety w kasie Teatru lub online w cenie 40 zł.

Udostępnij

Więcej

Kraków Travel
Kids in Kraków
InfoKraków
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.
<